Darmowa dostawa do paczkomatów i punktów odbioru ORLEN Paczka od 50 zł

MEDIUM 1 czy MEDIUM 2? A może zestaw MUFFIK XXL?

2024-04-05
MEDIUM 1 czy MEDIUM 2? A może zestaw MUFFIK XXL?

Zestawy MUFFIK MEDIUM 1 i 2 są przeznaczone dla dzieci, które zaczynają chodzić. Oba zestawy, w odróżnieniu od zestawów MUFFIK BABY, zawierają nie tylko maty miękkie, ale również twarde. Obydwa te zestawy zawierają także po jednym puzzlu 3D (w Medium 1 jest to Twister, a w Medium 2 – Drzewa).

Oba zestawy posiadają identyczną powierzchnię użytkową, choć różnią się ilością elementów (M1 składa się 8 puzzli, M2 ma ich 11). Dlaczego? Otóż w zestawie Medium 2 jeden duży puzzle został zamieniony na 4 MINI puzzle, które po złożeniu tworzą jeden duży puzzel, który można połączyć z resztą mat. Takie rozwiązanie daje więcej możliwości zabawy i rozwoju nie tylko naszych stóp, ale także motoryki małej.

Jeśli zależy Ci na większej powierzchni użytkowej, a co za tym idzie na większej różnorodności i twardości puzzli warto rozważyć zakup zestawu MUFFIK XXL. W skład tego zestawu wchodzą maty z zestawów Medium 1 i Medium 2 (razem 19 elementów). Warto też pamiętać, że każdy zestaw można zawsze rozszerzyć o kolejne puzzle, ponieważ wszystkie maty serii MUFFIK dostępne w naszym sklepie łączą się ze sobą.

Życzymy udanych wyborów :-)

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 50 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
Kolejne moje zamówienie w @matyortopedyczne i jak zawsze 100% zadowolenia, wysyłka tego samego dnia i córka zachwycona nowymi puzzlami
2023-08-21
Obsługa bez uwag
pixel