Darmowa dostawa do paczkomatów i punktów odbioru ORLEN Paczka od 50 zł

Nowości w matach sensorycznych MUFFIK - Jesienny raj dla dzieci!

2023-09-27
Nowości w matach sensorycznych MUFFIK - Jesienny raj dla dzieci!

Jesień to czas, gdy przyroda obdarza nas obfitością kolorów i kształtów. Dla dzieci jest to okres fascynujących odkryć, dlatego nie mogliśmy się doczekać, aby wprowadzić na rynek najnowsze maty sensoryczne MUFFIK „Kasztany”!

Odkrywanie jesieni w wyjątkowy sposób

Maty sensoryczne MUFFIK Kasztany to doskonałe narzędzie aby ukazać dziecku w świat jesieni w niezwykły sposób. Kształty kasztanów oraz liści zostały przeniesione na powierzchnię maty, aby stworzyć niepowtarzalne doświadczenie sensoryczne.

Dwa wybory, jeden cel

Maty sensoryczne MUFFIK Kasztany dostępne są w dwóch wersjach: miękkiej w kolorze jasno zielonym oraz twardej w kolorze grafitowym. Miękka mata zapewnia komfort podczas zabawy na podłodze i idealnie nadaje się do sesji sensorycznych. Twarda mata daje możliwość głębszej penetracji stopy i jeszcze większych doznań sensorycznych.

Wspieraj rozwój zmysłowy

Mata sensoryczna MUFFIK Kasztany wspiera rozwój zmysłowy dziecka poprzez stymulację wzroku, dotyku i czucia głębokiego (kinestezja). Dzieci uwielbiają odkrywać różne faktury i kształty, co pomaga w rozwijaniu koordynacji ruchowej i poznawaniu otaczającego świata.

Podsumowanie

Mata sensoryczna MUFFIK Kasztany to idealny dodatek do jesiennych zabaw Twojego dziecka. Wprowadź malucha w świat przyrody w wyjątkowy sposób i wspieraj jego rozwój zmysłowy. Wybierz matę sensoryczną miękką lub twardą, dostosowując to do indywidualnych potrzeb dziecka. Dobierz także inne maty MUFFIK (szyszki, orzechy, korzenie, patyki, drzewa)  i razem odkrywajcie piękno tego jesiennego sezonu!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 50 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-21
Obsługa bez uwag
2023-07-16
Super senso puzzle 6 i 2 latek świetnie się tym bawią genialne do fizjoterapii stóp starszego syna
pixel